KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL): Park v centru Havířova se konečně bude revitalizovat
Zpět

Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL): Park v centru Havířova se konečně bude revitalizovat

Přidáno 12. 3. 2024
Ilustrační foto
Polar TV

Park za KD Radost Havířov se konečně dočká revitalizace. První práce již započaly, z čehož má radost i náměstek primátora města Havířov Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL). Práce se nesměly zdržet, jelikož kácení je povoleno jen v období vegetačního klidu. 

„Toto výběrové řízení pro nás provádělo Ministerstvo financí, protože dotace, hlavní část nákladů půjde za Ministerstvem financí, a proto jsme se trochu báli, abychom stihli ten termín do konce března začít práce a pokácet celkem 70 stromů. Jsem rád, že se nám to podařilo stihnout," řekl Bohuslav Niemiec.

Zároveň Niemiec upozornil na možné překážky, se kterými se místní mohou setkat kvůli zahájenému procesu revitalizace parku. „Já bych rád poprosil naše občany o obezřetnost a ostražitost při pohybu v parku. Práce budou pokračovat po jednotlivých etapách. Při kácení bude prostor určitě ohraničen, zbytek parku však nebude uzavřen a bude se tady pohybovat technika a pracovníci. Takže prosím o ohleduplnost a ostražitost, aby se tady nikomu nic nestalo.”

Více zde.

kategorie Z médií