Nový Hlas - interní zpravodaj KDU-ČSL

Vítejte na internetových stránkách interního zpravodaje KDU-ČSL, který vychází 4x do roka. Naleznete zde celá vydání tištěné podoby časopisu a další bonusové materiály.

Přejete si dostávat Nový HLAS pravidelně?

Staňte se našimi odběrateli!

Nový HLAS vychází pětkrát ročně v přibližně dvouměsíčních intervalech, a to zcela ZDARMA. Objednat si ho můžete jedním ze tří způsobů:

  • přes SMS na čísle: +420 731 694 622
  • poštou na adrese redakce:

Nový HLAS – redakce
Palác Charitas
Karlovo nám. 317/5
128 01  Praha 2

Potřebujeme znát jen Vaše jméno, příjmení, ulici, číslo popisné, město, PSČ a počet nástěnek (případně e-mail, pokud si přejete dostávat plakáty i elektronicky). Nový HLAS Vám následně začneme zasílat přímo do schránky i včetně speciálních příloh.

Děkujeme za Vaši přízeň!PLAKÁTY
Víte, že pokud se staráte např. v místě bydliště či v zaměstnání o nástěnku, můžeme Vám společně s Novým HLASem bezplatně zasílat i plakáty s oficiální grafikou KDU-ČSL k různým příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce či slavná národní výročí? Tyto materiály jsou v elektronické verzi také dostupné zde na webu. Mezi naše nástěnkáře se můžete přihlásit stejným způsobem jako k odběru zpravodaje.

 

 
Pokud byste chtěli přispět finančním obnosem na fungování Nového HLASu, informace o možnostech, jak nás podpořit, naleznete ZDE.