KDU.breadcrumbs.homeMoje KDU Staňte se členem

Stát se členem

Jste nespokojeni se současnou politickou situací? Už Vás nebaví pouze kritizovat? Chcete i konkrétně pomoci a přiložit ruku k dílu? Tak to jste na správném místě! Velmi jednoduše a snadno se můžete aktivně zapojit do veřejného života.
Členství v KDU-ČSL znamená být ve společenství dalších 20 000 lidí, které spojují společné hodnoty a pohled na svět. KDU-ČSL je poctivou středovou stranou, která se snaží v české politice prosazovat sociálně tržní hospodářství, které stojí na rovnováze trhu a solidarity. Na politické scéně v ČR není jiná alternativní strana s věrohodným křesťanskodemokratickým a konzervativním programem. Neváhejte a staňte se součástí KDU-ČSL. Vítejte!

Jak na to?

Vyplněnou a osobně podepsanou přihlášku je třeba odevzdat členu výboru místní organizace nebo prostřednictvím okresní či krajské kanceláře (viz § 3 Stanov).


Upozornění:
Některé prohlížeče nepodporují formuláře v PDF. Verzi pro elektronické vyplňování lze vyplňovat např. přímo v prohlížeči Google Chrome nebo po stažení v aplikaci Adobe Acrobat Reader.

Nemáte možnost vytisknutí přihlášky?

Přihlášku můžete vyplnit online pomocí následujícího formuláře. Po vyplnění formuláře zkotrolujeme přihlášku a zašleme Vám vyhotovenou kopii pro vlastnoruční podpis. POKUD VÁM NEDOŠLA AUTOMATICKÁ ODPOVĚĎ DO E-MAILU KRÁTCE PO VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE, TAK VAŠE PRIHLÁŠKA NEBYLA ODESLÁNA.