Podpořte nás také na Facebooku!

Pro letošní volby jsme pro vás připravili další způsob, jak podporovat naši stranu v online prostředí. A to především na Facebooku, kde je aktuálně více než 4,8 milionu Čechů, Moravanů a Slezanů.

Jak se můžu zapojit?

Aktuálně pro vás máme tři způsoby, jak se můžete aktivně zapojit do podpory naší strany na Facebooku:
 

  1. Rámeček KDU-ČSL v profilové fotce - změňte si profilovku a přidejte do ní žlutý rám s logem naší strany a s trikolórou. Udělat tak můžete např. kliknutím na obrázek Mariana Jurečky, který vás dovede na Facebook a jeho profilový obrázek. Vpravo dole je potom volba "Použít rámec". Nebo také při změně profilové fotografie, kde je nově možné vybrat "Přidat rámec". V menu potom vyberete rámeček s názvem KDU-ČSL profilovka

  2. Úvodní fotka na profilu - další formou, jak na Facebooku podpořit šíření značky KDU-ČSL je možnost změnit si úvodní fotografii, což je obrázek, který se nachází v hlavičce profilové stránky. Úvodní fotka strany nese heslo: "Zodpovědně pro společný domov" a je graficky doplněna žlutými pruhy. Fotku si můžete stáhnout v dokumentech níže nebo také po kliknutí na obrázek.

    cover-osobni.png

  3. Sdílení příspěvků FB stránek - jednou z nejdůležitějších možností, jak podpořit stranu ve volbách v online prostředí a na Facebooku, je sdílení příspěvků na vlastním profilu. Je to ten nejlepší a nejjednodušší způsob, jak šířit ideje, myšlenky a předvolební komunikaci směrem k našim potenciálním voličům. Každý příspěvek můžete lajkovat, komentovat, ale také sdílet.

Děkujeme za vaši aktivitu a pomoc!

V případě dotazů nebo nejasností se ozvěte na e-mailovou adresu: horalik@kdu.cz
Přiložené dokumenty