Zpět

MUDr. Vít Ulrych

pardubický radní a lékař, volený člen CV

Vystudoval všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. V roce 1997 nastoupil na Oddělení radiační onkologie v nemocnici v Pardubicích, kde pracuje dosud. Od roku 2003 pracuje rovněž v Onkologickém centru Multiscan s.r.o. v Pardubicích.  Je radním města Pardubice a členem Výboru pro zdravotnictví Pardubického kraje.
Do KDU-ČSL vstoupil již v roce 1990, od roku 2015 předsedou okresního organizace KDU-ČSL a rovněž dlouholetým místopředsedou městské organizace KDU-ČSL Pardubice.

Povoláním onkolog působící v Pardubicích, který se narodil v Hradci Králové, kde vystudoval Gymnázium Boženy Němcové. Všeobecné lékařství vystudoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, které úspěšné zakončil doktorátem z všeobecné medicíny v roce 1997. V témže roce nastoupil na Oddělení radiační onkologie v nemocnici v Pardubicích, kde působí až do současnosti. V letech 2000 a 2003 složil I. a II. atestaci v oboru radiační onkologie. Dále působí jako člen Výboru pro zdravotnictví Pardubického kraje, je místopředsedou představenstva basketbalového klubu BK Pardubice a.s. a také je členem správní rady Nadace pro rozvoj města Pardubic. Již druhé volební období členem Celostátního výboru KDU-ČSL.

 

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.