KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Tiskové zprávy Předsedkyní krajské karlovarské organizace KDU-ČSL se znovu stala Olga Haláková
Zpět

Předsedkyní krajské karlovarské organizace KDU-ČSL se znovu stala Olga Haláková

Přidáno 9. 4. 2022
Ilustrační foto
Tiskové zprávy

Krajská konference Karlovarského kraje KDU-ČSL se uskutečnila v sobotu 9. dubna v prostorách restaurace a penzionu Stará pošta v Bečově nad Teplou. Jednání se osobně zúčastnil i předseda KDU-ČSL a ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka společně s předsedou Poslaneckého klubu KDU-ČSL Markem Výborným, kteří seznámili přítomné s aktuálním politickým děním a ochotně odpovídali na všechny otázky. Předsedkyní se stala Olga Haláková a místopředsedou Miloš Holík. 

Za hojné účasti delegátů byla opětovně zvolena předsedkyní krajské organizace radní pro kulturu a památkové péče Karlovarského kraje Olga Haláková. Post místopředsedy přisoudili volitelé předsedovi Okresní organizace Sokolov KDU-ČSL Miloši Holíkovi. Do krajského předsednictva usedne také Libuše Hoyerová a Anna Kastlová.

Krajský výbor bude dále jednat v následujícím složení: Marie Šašková, Bohumila Fantyšová, František Hromada, Daniel Poula, Radek Matuška, Karel Krassa a Marek Poledníček. Do Celostátního výboru KDU-ČSL byla vyslána voliteli Olga Haláková  a do Celostátní konference KDU-ČSL Miloš Holík.

kategorie Tiskové zprávy