KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Z nevolitelného místa chce do Sněmovny. Vyvlečková z KDU-ČSL má za sebou i Miss!
Zpět

Z nevolitelného místa chce do Sněmovny. Vyvlečková z KDU-ČSL má za sebou i Miss!

Přidáno 9. 8. 2021
Ilustrační foto
stars24.cz

Na takzvaně nevolitelném místě kandidátky do Poslanecké sněmovny je lidovecká politička Markéta Vyvlečková. Existuje ale spousta věcí, které vás mohou přesvědčit k tomu, abyste ji volili. Mimo jiné se zúčastnila soutěže o královnu krásy, a to poměrně úspěšně.

Nadějné političky Markéty Vyvlečkové z řad KDU-ČSL jste si již mohli všimnout na sociálních sítích, kde je velice aktivní. Z dvacátého místa kandidátky koalice Spolu v Moravskoslezském kraji usiluje v říjnových volbách o mandát v Poslanecké sněmovně. Rozhodně to přitom nevidí jako předem prohraný boj.

„Když se v životě pro něco rozhodnu, tak to dělám naplno. To není tak, že jsem na dvacítce, tak je to nevolitelné. Já prostě jdu do toho, že ta šance tam je,“ vysvětlila pro stars24.cz politička, která odhaduje, že bude třeba získat v celém kraji kolem 4500 preferenčních hlasů, aby proklouzla do parlamentu.

Příznivce se snaží získávat právě prostřednictvím internetu. „Vnímám to, že mě lidé začínají brát a že jim mám co nabídnout. Chytilo mě to, jdu na to přes sociální sítě,“ podotkla.

Více zde. 

kategorie Z médií