KDU.breadcrumbs.homeAktuality Z médií Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL): Před oslavou terorismu nesmíme klopit zrak! V opačném případě bude násle
Zpět

Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL): Před oslavou terorismu nesmíme klopit zrak! V opačném případě bude následovat tvrdý pád

Přidáno 16. 10. 2023
Ilustrační foto
Forum 24

KOMENTÁŘ: Volby do Evropského parlamentu jsou za rohem a v centru pozornosti veřejnosti stanou otázky týkající se vnitřní bezpečnosti, podpory Ukrajiny a především migrace. Kvůli několika krizím naplněným rokům se celá Evropa posouvá doprava, do rukou populistů a extremistů. Děje se tak zejména v regionech s nižší životní úrovní a v zemích bývalého východního bloku. Politici z tohoto politického spektra slibují zázraky na počkání, protože, jak se říká, slibem nezarmoutíš. 

Čím dál znepokojivější je však rostoucí zasahování Ruska do našich demokracií. Nedávno jsme to mohli vidět na slovenských volbách, kde ředitel ruské zahraniční zpravodajské služby během moratoria prohlásil, že USA spřádají plány, aby se do čela dostali pokrokáři.

Rusko se pomocí intrik snaží strategicky rozdělit Evropu a Západ. Stačí si vzít Izrael, kde teroristé z Hamásu – napojení na Írán, který podporuje Rusko – zaútočili na nevinné izraelské občany, a to v den Putinových narozenin. Šlo o strategicky zinscenovaný útok s podporou Ruska, který měl odvést pozornost od Ukrajiny?

Více zde.

kategorie Z médií