„Volby jsme vyhráli jak v celé České republice, tak ve Zlínském kraji. Jsem moc spokojený. Na Zlínsku jsme cílili na tři mandáty a nakonec jsme dosáhli na čtyři. V rámci koalice jsme si vše vyjasnili a podle toho jsme také sestavovali kandidátní listinu,“ uvedl Teleky.
Róbert Teleky věří, že spolupráce v rámci koalici SPOLU vydrží i dál a to i ve Zlínském kraji. „Doufám, že Valašsko někam posuneme a seženeme i patřičné finanční prostředky."
A jaké budou jeho priority? „Mám zkušenosti z politiky komunální i krajské. Rád bych se tak podílel na fungování výboru pro rozvoj regionu a případně výbor zdravotnický,“ dodal Teleky.
Více zde.