KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Skryté trumfy politických stran v Divoké kartě. Lidovce reprezentovala krásná Vyvlečková
Zpět

Skryté trumfy politických stran v Divoké kartě. Lidovce reprezentovala krásná Vyvlečková

Přidáno 18. 9. 2021
Ilustrační foto
CNN Prima News

Pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS si vždy z kandidátních listin jednotlivých stran vytáhne ty politiky, kteří jsou neotřelí a mohou lecčím zaujmout. Tentokrát dostanou prostor nadějné tváře, které jsou sice mnohdy na nízkých místech kandidátek, ale jsou poměrně vidět. 

Až na 20. místě kandidátky Spolu v Moravskoslezském kraji je Markéta Vyvlečková z KDU-ČSL. Mladá projektová manažerka je přitom velmi aktivní na sociálních sítích, kde její názory a glosy hojně sdílí i vysoce postavení politici, například europoslanec lidovců Tomáš Zdechovský či jejich stranický šéf Marian Jurečka.

„K politice jsem vždy tíhla, nechci říkat, že už od dětství, ale při studiu na střední škole se to projevilo. Chtěla jsem věci měnit tak, aby se občané měli dobře,“ uvedla Vyvlečková.
 
Politika by podle ní měla být sexy. „Patří to k sobě. Lidé by se měli prezentovat, je však třeba to brát s nadhledem,“ reagovala Vyvlečková na otázku ohledně její kampaně, během níž se nebojí ukázat v upnutém tričku.

Více zde. 

kategorie Z médií