KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Předseda Výborný vyrazil s dětmi do Ostravy podpořit české hokejisty
Zpět

Předseda Výborný vyrazil s dětmi do Ostravy podpořit české hokejisty

Přidáno 31. 12. 2019
Ilustrační foto
Blesk.cz

Nikdo z českých politiků snad nezažil tak hrůzný rok jako poslanec Marek Výborný (KDU-ČSL). Přišel náhle o manželku Markétu a od jejího pohřbu se tak stará sám o tři děti. V čele lidovců v lednu skončí, otcovství je na prvním místě. Tentokrát však přišel v jeho rodině čas i na dojemné úsměvy a konečně i chvíle štěstí. Výborný vzal děti na hokej. Zimním radovánkám jinak počasí na konci roku 2019 příliš nepřeje, sněhu je v Česku poskrovnu. Přesto se i jiní politici pochlubili zimními fotkami.

„Za chvíli to vypukne! Držíme palce našemu týmu přímo v Ostravar Aréně. Díky Ježíškovi! ČR v sestavě i s mým bývalým studentem Matějem Blümelem! Hoši, jedeme!“ napsal v pondělí večer na facebooku šéf KDU-ČSL Marek Výborný. A lidé mu ihned před zápasem Česko vs. USA na juniorském mistrovství světa hráčů do 20 let začali přát do Ostravy hezký hokejový zážitek.

Dojaly totiž i samotné fotky s úsměvy rodiny Výborných, která si letos zažila děsivé chvíle. A to kvůli náhlému úmrtí Výborného manželky Markéty.

Celý článek si můžete přečíst zde.

 

kategorie Z médií