KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Philipp: S novým receptem na pandemii nepřijdeme. Vše ale budeme dělat pořádně
Zpět

Philipp: S novým receptem na pandemii nepřijdeme. Vše ale budeme dělat pořádně

Přidáno 3. 11. 2021
Ilustrační foto
CNN Prima News

Poslední statistiky s počty nakažených a hospitalizovaných pacientů s covidem podle poslance za KDU-ČSL a jednoho z kandidátů na ministra zdravotnictví Toma Philippa obkreslují nejčernější scénáře. Nový recept v boji s pandemií podle něj koalice ani on nemají. „Jen budeme věci dělat pořádně,“ slíbil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Čísla nakažených za pondělí jsou alarmující. Laboratoře odhalily více než sedm a půl tisíce nových případů nakažených, jedná se o nejvyšší nárůst od konce března. „Je jasné, že je zde další vlna pandemie. Vyplňují se nejčernější prognózy pana Duška, ředitele ÚZIS. Jedeme v nejvyšší rychlosti. Musíme apelovat na očkování,“ konstatoval Philipp ve vysílání CNN Prima NEWS.

Apelovat s vakcinací se však podle něj nemá jen na neočkované, ale i na ty, kteří se mají přeočkovat třetí dávkou vakcíny. „Ministerstvo zdravotnictví absolutně nezvládlo přípravu. Nikdo nepřijde s novým receptem, kterým všechny ohromí. Ani já nikoho neohromím, ani naše koalice. Budeme jen věci dělat pořádně,“ slíbil.

Více zde. 

kategorie Z médií