KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Okamura nás dehonestuje. Voliči ale oceňují, že jsme klidní a vytrváme, chválí se Philipp z KDU-ČSL
Zpět

Okamura nás dehonestuje. Voliči ale oceňují, že jsme klidní a vytrváme, chválí se Philipp z KDU-ČSL

Přidáno 17. 2. 2022
Ilustrační foto
CNN Prima NEWS

Občané a voliči podle mě oceňují, že jsme klidní a vytrváme, pochválil se ve vysílání CNN Prima NEWS poslanec KDU-ČSL Tom Philipp. Reagoval tak na obstrukce ze strany SPD, zejména pak jejího předsedy Tomia Okamury.

„Je to demokracie. Zákon o jednání v Poslanecké sněmovně je nějak nastaven. Je mnoho let stejný a já osobně netoužím po tom, aby se měnil. Musíme se s ním naučit pracovat tak, aby se podobné situace nestávaly. Občané a voliči ale podle mě oceňují, že jsme klidní a vytrváme. Nebereme Okamurovi slovo, ani když nám nadává a dehonestuje nás,“ pochválil vytrvalost vlády Philipp.

I když to vypadá, že obstrukce jsou hlavně ze strany SPD, podle Philippa panuje v opozici dohoda s hnutím ANO. „Tváří se, že se jich to netýká, ale spolupráce tam je a my ji vidíme. Snad se alespoň ANO podaří najít komunikaci, která pomůže Sněmovně lépe fungovat,“ konstatoval lidovecký poslanec.

Více zde. 

kategorie Z médií