KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Marian Jurečka (KDU-ČSL): Věřím, že v době vládních prázdnin se najde chvíle, kterou strávím na trak
Zpět

Marian Jurečka (KDU-ČSL): Věřím, že v době vládních prázdnin se najde chvíle, kterou strávím na traktoru nebo kombajnu

Přidáno 20. 7. 2022
Ilustrační foto
CNN Prima NEWS

Marian Jurečka působí jako ministr práce a sociálních věcí, zároveň vede KDU-ČSL jako předseda. I přesto je duší stále zemědělec. V letním speciálu pořadu 360° se na CNN Prima NEWS rozpovídal o tom, co by chtěl dělat, až s politikou skončí. A prozradil i to, jak manželka a pět synů snáší, že se s ním vidí vesměs pouze o víkendech.

Takřka celý rok se Jurečka pohybuje zejména v hlavním městě, kde řeší politiku. Už od dětství se však upínal k zemědělství. Jak přiznal, narodil se do zemědělské rodiny. Jak tedy bude vypadat jeho léto? „Věřím, že v době čtrnácti dní, kdy máme na vládě prázdniny, se najde chvíle, kterou strávím na traktoru nebo na kombajnu,“ pronesl.

Přesto si dokáže najít čas na cestování s rodinou. „Většinou to máme tak, že nic dlouho dopředu neplánujeme. Je to víceméně dohoda, kdy si řekneme, že daný týden pojedeme na pár dní pryč. Poslední roky to byla především otázka dovolené v Česku. Šlo o čas pod stanem nebo v obytném autě. Předpokládám, že i letos to bude improvizace,“ svěřil se.

Více zde.

kategorie Z médií