KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Marian Jurečka (KDU-ČSL): Věřím v úspěch kandidátů koalice SPOLU ve volbách do Evropského parlamentu
Zpět

Marian Jurečka (KDU-ČSL): Věřím v úspěch kandidátů koalice SPOLU ve volbách do Evropského parlamentu

Přidáno 9. 6. 2024
Ilustrační foto
CNN Prima NEWS

Česká republika již netrpělivě čeká na výsledky voleb do Evropského parlamentu. O budoucnosti koalice SPOLU, kampani do eurovoleb, ale i o současné situaci ohledně reálných mezd v České republice hovořil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL), který vystoupil v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

„Úspěchem by bylo, kdyby se v eurovolbách koalici Spolu podařilo obhájit osm mandátů, k tomu jsme ostatně směřovali celé úsilí v rámci naší kampaně a komunikace,“ řekl Marian Jurečka.
 
Ministr vyzdvihl důležitost voleb do Evropského parlamentu. „Evropské volby jsou pro nás všechny nesmírně důležité. Máme zodpovědnost nejen za Českou republiku, ale i za Evropu, protože jsme její součástí,“ řekl ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka, který věří, že kandidáti koalice Spolu budou úspěšní, protože rozhodně mají co nabídnout.

Koalice Spolu funguje na vládní úrovni dobře. „Děláme podstatné reformy, máme nejnižší nezaměstnanost. V koalici nemáme vyhrocené vztahy, nikdo naštvaně neodchází, premiér dlouhodobě prokazuje nadhled. Navíc manažersky, výkonnostně, ale i lidsky naše spolupráce funguje velmi dobře,“ prohlásil Jurečka.

Více zde

kategorie Z médií