KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Jan Bartošek: V ANO se chovají jako papaláši, nadřazeně a arogantně. S úsměvem jako komunisté před r
Zpět

Jan Bartošek: V ANO se chovají jako papaláši, nadřazeně a arogantně. S úsměvem jako komunisté před rokem 89

Přidáno 17. 3. 2021
Ilustrační foto
Čtidoma.cz

Proč klesají volební preference hnutí ANO a proč se naopak do čela průzkumu společnosti Kantar CZ dostala koalice Pirátů a hnutí STAN? A jak je to s lídrem koalice SPOLU, tedy ODS? Nejen na to jsme se ptali předsedy poslaneckého klubu KDU-ČSL Jana Bartoška. 

Ztráta vedoucího postavení hnutí ANO v předvolebním průzkumu pro Českou televizi většinu námi oslovených politiků nepřekvapuje. Výjimkou není ani Jan Bartošek. „Divím se, že hnutí ANO ještě vůbec nějakou podporu má. Protože to, jak tady vládnou, jejich papalášství a nadřazený arogantní přístup k problémům lidí v naší zemi, je každý den vidět víc a víc zřetelněji,“ řekl Čtidoma.cz.

Jsme na začátku kampaně, růst přijde

Naopak v případě ODS žádné zásadní závěry dělat nechce. „Tady by možná stačilo trochu víc využít silné regionální lídry, kteří mají v krajích řadu úspěchů a při své práci získávají hlasy lidí přímo terénu,“ hledá recept na úspěch místopředseda KDU-ČSL.

Více zde.

kategorie Z médií