KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Hayato Okamura (KDU-ČSL): Slibuji všem občanům, že budu pracovat pro bezpečí našich rodin
Zpět

Hayato Okamura (KDU-ČSL): Slibuji všem občanům, že budu pracovat pro bezpečí našich rodin

Přidáno 18. 2. 2022
Ilustrační foto
Prima CNN News

Poslanecká sněmovna v posledních dnech zažila několikahodinová jednání, která trvala přes noc. Jednalo se především o obstrukční jednání z řad poslanců SPD. Pozvání k okomentování aktuálního dění ve Sněmovně na CNN Prima NEWS přijal Hayato Okamura (KDU-ČSL). 

,,Svému bratrovi Tomiovi jsem se domluvit nesnažil. Jsme dospělí lidé a každý máme svůj politický a občanský názor. Musím říct, že lituji kolegyň a kolegů napříč politickým spektrem. Strávit dvě noci ve Sněmovně pokládám z hlediska zdraví lidí na hraně. Parlament je místem, kde se vede demokratická debata,” uvedl poslanec.

Řeč přišla také na to, jak si nový zákonodárce zvyká na nové pracovní prostředí. ,,Jako nově zvolený poslanec se cítím ve společenství kolegů, ale i mezi zaměstnanci a asistenty velice dobře. Je zde drtivá většina talentovaných lidí a politiků. Je zde také spousta charakterních lidí. Pro mě není problém promluvit si přátelsky s kýmkoli z celého politického spektra. To také patří k naší parlamentní kultuře," doplnil Okamura.

Více zde.

kategorie Z médií