KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Z médií Europoslanec Zdechovský: Agent STB mě nazval udavačem. Snad po volbách nerozjede s kamarádem Okamuro
Zpět

Europoslanec Zdechovský: Agent STB mě nazval udavačem. Snad po volbách nerozjede s kamarádem Okamurou další byznys

Přidáno 2. 7. 2021
Ilustrační foto
ctidoma.cz

/KOMENTÁŘ/ A je to tady. PR tým premiéra ztrácí pevnou půdu pod nohama. Začalo to červnovým vystoupením Andreje Babiše na půdě Poslanecké sněmovny, které místy připomínalo plamenný projev komunistického prokurátora Josefa Urválka, a pokračovalo obviňováním demokratických koalic na sociálních sítích premiéra.

Vyvrcholení přišlo minulý víkend, kdy píáristé Andreje Babiše, kteří spravují jeho profil na Twitteru, sdíleli staré video z pořadu Den D České televize, ve kterém jsem žádal pětici porotců o investici dvou milionů korun do mnou prezentovaného projektu. V porotě tehdy seděl Tomio Okamura, Marta Nováková, Ivan Pilný, Michal Rostock a Dana Bérová. Nikdo z nich v té době nebyl v politice.

Možná o to více kuriozní je fakt, že Marta Nováková a Ivan Pilný se stali později ministry za premiérovo hnutí ANO. Nováková musela skončit kvůli mizerné komunikaci ohledně mobilních dat a Pilný vystřídal na několik měsíců před posledními volbami samotného Babiše na postu ministra financí poté, co se na něho provalilo, že připravoval kompro.

Více zde. 

kategorie Z médií