KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Různé TZ senátorky Jaromíry Vítkové (KDU-ČSL): Přání k svátku nejen maminkám
Zpět

TZ senátorky Jaromíry Vítkové (KDU-ČSL): Přání k svátku nejen maminkám

Přidáno 13. 5. 2024
Ilustrační foto
Tiskové zprávy

Svátek matek, který každoročně připadá na druhou květnovou neděli, oslavily maminky z Boskovic a okolí na akci „Přání k svátku nejen maminkám“, kterou již tradičně uspořádala senátorka Jaromíra Vítková spolu s Orlem Boskovice. Akce se konala ve čtvrtek 9. května v Boskovicích na orlovně a účast byla veliká.

„Tato akce se opakuje tradičně už několik let a já mám radost, že je o ni pořád zájem. Svátek matek se u nás slaví bez různých přetržek už po 101 let,“ zahájila akci úvodním slovem senátorka.

Odpoledne roztančily děti z Taneční skupiny SRDÍČKO a pěveckým vystoupením potěšili přítomné Skřivánci z MŠ Lidická. Závěr odpoledne patřil dětské hudební skupině Pytel blech, která zahrála a zazpívala nejen známé písničky, ale i vlastní tvorbu. Každá maminka nakonec dostala růži a děti drobnou pozornost, jako odměnu za krásná vystoupení, kterými potěšily všechny diváky.

„Na dětech i rodičích bylo vidět, že si akci užili a odcházeli spokojeni. Těší mě, že se tato tradice ujala a společně jsme mohli popřát nejen maminkám,“ sdělila své dojmy z akce Vítková.