KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Kalendář událostí „Medvědí táta“ Václav Chaloupek míří do Pardubic. Na pozvání místopředsedkyně Senátu Miluše Horské

Zpět

„Medvědí táta“ Václav Chaloupek míří do Pardubic. Na pozvání místopředsedkyně Senátu Miluše Horské

06
prosinec
17:00
suterén Evropského domu na pardubickém krajském úřadě
Miluše Horská

Na pozvání místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horské zavítá do Pardubic „medvědí táta“.
Režisér známých televizních večerníčků a současný senátor Václav Chaloupek přijede besedovat ve čtvrtek 6. prosince 2018 od 17 hodin v suterénu Evropského domu na pardubickém krajském úřadě.
„Mám radost, že můj stávající senátorský kolega znovu přijal mé pozvání. Předchozí beseda měla obrovský ohlas. Také tentokrát bude Václav Chaloupek hovořit o přírodě, medvědech a nejen o tom. Převážně nevážně budeme mluvit rovněž o politice,“ konstatovala Miluše Horská.
Vstup na tuto akci je zdarma,“ sdělila senátorka za Pardubicko, Přeloučsko a Chlumecko na adresu oblíbeného režiséra, scénáristy, televizního redaktora a publicisty, který má na svém kontě například úspěšné televize série o medvědech, vydře, vlcích, bažantech, rysovi, lišce či divočácích.
Setkání se uskuteční pod záštitou místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky a vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka.

Účast je třeba potvrdit na e-mailu kancelar@milusehorska.cz do úterý 4. prosince 2018.
 
 
 
 


Hledejte další události

Zprávy ze dne
Zprávy z kraje
Zprávy z okresu