Komunální volby 2022

komunal_banner.png

Máme nejvíce komunálních politiků ze všech parlamentních stran. Naši starostové/starostky, místostarostové/místostarostky, radní, zastupitelé a zastupitelky se denně starají o naše obce a města. Protože víme, že doma je tam, kde nám je dobře. Dohlížíme na to, aby vše fungovalo jak má, aby se kouty naší krásné země rozvíjely, zvelebovaly a zlepšovaly. Chceme obce a města pro všechny generace. Taková, kde je hodně prostoru a zábavy pro nejmenší, kvalitní školy, hodně míst ve školkách. Kde je dostupná péče pro ty, kteří ji potřebují. Obce a města, kde chtějí dál žít a vychovávat své děti mladí. A to vše s respektem k přírodě a naší budoucnosti. S vaší důvěrou v tom budeme pokračovat.
Příběhy našich komunálních politiků a političek píše sám život. V každé vesnici, městě řeší jiné starosti, problémy, věci. Důležité však je umět si poradit, ať už je před vámi jakákoliv překážka. Podívejte se sami.
 
 

Antonín Crha, starosta MČ Bohunice-Brno: O vybudování polyfunkčního domu 


Miroslav Uchytil, starosta Chlumce nad Cidlinou: Dálnice D11

 

 Ivana  Váňová, starostka Mořkova:  Dětské brouzdalištěMonika Brzesková, starostka Kravař: Rozšíření kapacity mateřské školy

Ondřej Mikmek, starosta Slatinic: O vybudování senior klubu  

 


Zdeněk Mikšovský, starosta Předhradí (PAK): O tom, jak obec pomohla občanům obecním dřívím

 

František John, starosta Zábřehu (OLK): O vybudování nového parku v centru města

Vladislav Hynk, starosta Třešti (VYS): Vybudování přírodního koupacího biotopu

 

Příběhy našich komunálních politiků jednotlivě -  všechna videa: