KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Archiv 2018 Zástupci TOP 09, KDU-ČSL a hnutí Nestraníci dnes oznámili, že ve volbách do zastupitelstva města Par
Zpět

Zástupci TOP 09, KDU-ČSL a hnutí Nestraníci dnes oznámili, že ve volbách do zastupitelstva města Pardubic budou kandidovat společně pod názvem Koalice pro Pardubice.

Přidáno 27. 4. 2018
Ilustrační foto
denik.cz

Zástupci TOP 09, KDU-ČSL a hnutí Nestraníci dnes oznámili, že ve volbách do zastupitelstva města Pardubic budou kandidovat společně pod názvem Koalice pro Pardubice.

"Lidé z KDU-ČSL a hnutí Nestraníci jsou nám ideově blízkými partnery, se kterými postupujeme společně nejen ve sněmovně, ale také v Evropském parlamentu a v mnoha obcích,“ uvedla Ludmila Ministrová z TOP 09, která je lídrem společné kandidátky.
Jednou z priorit koalice bude řešení neúnosné dopravní situace v Pardubicích. Dvojkou kandidátky bude František Weisbauer (KDU-ČSL). Mezi kandidáty se objeví také senátorka Miluše Horská a primář a bývalý poslanec Jiří Skalický. Koaliční partneři už nyní intenzivně pracují na programu, hotovou koaliční smlouvu zveřejní zhruba za měsíc.


Více ZDE
kategorie Z médií