Tisková zpráva, 23. 6. 2016
Deset let trvající problém se podařilo vyřešit Janu Wolfovi (KDU-ČSL), který stál v čele vyjednávacího týmu pražského magistrátu. Metropole ušetří za pronájem Škodova paláce bezmála miliardu.
„Po sedmi měsících probíhajících jednání se podařilo dojednat nový dodatek ke smlouvě s majitelem paláce, společností COPA Retail, a to tak, že z původních 3 miliard určených na nájem do konce platnosti nájemní smlouvy město ušetří téměř miliardu,“ řekl Jan Wolf.
Podle Wolfa může město po podpisu nové dohody začít vyjednávat o koupi Škodova paláce nebo výstavbě nového úřadu.
„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo napravit nehoráznou krádež za bílého dne, kterou nám odkázalo vedení města pod taktovkou ODS,“ dodal Jan Wolf.
Kontakt:
Petra Hrušová
Tisková mluvčí KDU-ČSL
Tel: 731 603 853
E: hrusova@kdu.cz