KDU.breadcrumbs.homeRegiony Jihočeský kraj

Jihočeský krajZpět

Základní informace

Lannova 13, 370 01, České Budějovice

Krajský tajemník

Mgr. Bc. Jiří Heller
+420 777 871 522


Krajský předseda

Ing. Jan Bartošek

Úřední hodiny:
Pondělí:  9:00-11:00, 13:00-15:30 hod.
Středa:   9:00-11:00, 13:00-15:30 hod.
x
Jméno a příjmení*
Město
E-mail
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva

Okresy

Členové v celostátních funkcích KDU-ČSL

Funkce Jméno Okres
poslanec P ČR, místopředseda KDU-ČSL Ing. Jan Bartošek Jindřichův Hradec
volený člen CK Ing. Bc. Lukáš Franta, Ph.D. Český Krumlov
volená členka CK Mgr. Terezie Jenisová Jindřichův Hradec
volená členka CK PhDr. Ludmila Ourodová, Ph.D. České Budějovice
volená členka CV MUDr. Zuzana Roithová, MBA Jindřichův Hradec
volený člen CV Ing. Jaromír Talíř České Budějovice
náměstek hejtmana v CV Mgr. Zdeněk Dvořák České Budějovice

Krajské předsednictvo

Funkce Jméno Okres
předseda KV Ing. Jan Bartošek Jindřichův Hradec
místopředseda KV Ing. Jaroslav Hejl Tábor
místopředseda KV Ing. Petr Hladík Písek
místopředseda KV PhDr. Robert Huneš Strakonice
místopředseda KV Ing. Jaromír Talíř České Budějovice
volený člen předsednictva KV Ing. Bc. Lukáš Franta, Ph.D. Český Krumlov
volený člen předsednictva KV Jan Šrámek Prachatice
volený člen předsednictva KV Bc. Vít Svoboda Jindřichův Hradec
krajský tajemník Mgr. Bc. Jiří Heller České Budějovice

Krajský výbor

Funkce Jméno Okres
volená členka KV Mgr. Miroslava Čupová Písek
volený člen KV Mgr. Zdeněk Dvořák České Budějovice
volený člen KV Mgr. Vladimír Hanáček Strakonice
volený člen KV Mgr. Šimon Heller České Budějovice
volený člen KV Ing. Josef Hermann Český Krumlov
volený člen KV Stanislav Hlava Prachatice
volený člen KV Ing. Josef Honz Strakonice
volený člen KV Ing. Karel Hrubeš Český Krumlov
volená členka KV Mgr. Terezie Jenisová Jindřichův Hradec
volený člen KV Mgr. Jan Jirků, MBA Jindřichův Hradec
volená členka KV Božena Kudláčková České Budějovice
volený člen KV Štěpán Malík České Budějovice
volený člen KV Jiří Maňák, DiS. Tábor
volený člen KV Marek Nestával Tábor
volená členka KV PhDr. Ludmila Ourodová, Ph.D. České Budějovice
volený člen KV Ing. Vladimír Šamal Jindřichův Hradec
volený člen KV Jan Šebor České Budějovice
volený člen KV Mgr. Pavel Talíř Český Krumlov
volený člen KV Ing. Milan Třebín České Budějovice
volený člen KV Václav Vozábal Prachatice
volený člen KV Miroslav Zíka Písek
předseda KV Ing. Jan Bartošek Jindřichův Hradec
místopředseda KV Ing. Jaroslav Hejl Tábor
místopředseda KV Ing. Petr Hladík Písek
místopředseda KV PhDr. Robert Huneš Strakonice
místopředseda KV Ing. Jaromír Talíř České Budějovice
volený člen předsednictva KV Ing. Bc. Lukáš Franta, Ph.D. Český Krumlov
volený člen předsednictva KV Jan Šrámek Prachatice
volený člen předsednictva KV Bc. Vít Svoboda Jindřichův Hradec
krajský tajemník Mgr. Bc. Jiří Heller České Budějovice